馃嚜馃嚫馃彄 7 BADALONINS JUGARAN L’ESTATAL DE VALLADOLID

De r猫cord en r猫cord avan莽a la pedrera del Club Tennis Taula Badalona i aquest any seran 7 els jugadors classificats per al prestigi贸s Torneig Estatal, competici贸 que reuneix als 48 millors jugadors de l’Estat espanyol de cada categoria d’edat i que es celebrar脿 per en猫sima vegada a la localitat castellana de Valladolid.

Si b茅 la temporada passada els blaus van tenir una pres猫ncia de 8 jugadors, cal esclarir que un dels quals era cedit d’un altre club i que un altre era en categoria s猫nior, per貌 els s猫niors i veterans aquesta temporada no hi participen.

Adri脿 Fern脿ndez, Pau Lloret, Sergi Bocanegra, Mariona Bachs i Marina Bueno repeteixen participaci贸 i s’hi afegeixen Adri脿 Maroto i 脌lex Bocanegra com a debutants. Marc Serra i Jordi Garcia exerciran d’entrenadors i completaran l’expedici贸 badalonina que sortir脿 el dijous 15 de febrer i tornar脿 el diumenge 18 una vegada finalitzada la competici贸.

En el sorteig publicat avui, encara provisional, els blaus han anat a parar als seg眉ents grups:

GRUP 1 BENJAM脥 FEMEN脥
1.- BERZOSA, MARIA CYL BURGOS TM
2.- BACHS, MARIONA CAT CTT BADALONA
3.- GARCIA, MARIA AND BOLA P LA ZUBIA
4.- RODRIGUEZ, LAURA MAD GUADARRAMA
5.- MONTAOS, ELENA GAL RIBADUMIA T.M.
 

GRUP 2 BENJAM脥 MASCUL脥
1.- URQUIZAR , HUGO AND BOLA P LA ZUBIA
2.- PORTELL, ALEX CAT L麓ESCALA
3.- REUS, RAFAEL CVA ALICANTE TM
4.- MAGALLANES, RODRIGO CYL I.E.S. PADRE ISLA
5.- SANCHEZ, JORGE MAD C.D.E. PEDREZUELA
6.- MAROTO, ADRIA CAT CTT BADALONA

GRUP 2 ALEV脥 FEMEN脥
1.- AIZPURUA, NEREA PVS ATL SAN SEBASTIAN
2.- ALIA, MARIA MAD VALDEMORO
3.- BUENO, MARINA CAT CTT BADALONA
4.- PAREDES, NATALIA EXT ADE CALDERON DE LA BARCA
5.- RUIZ, MARTA CLM CTM ALCAZAR
6.- CASTRILLON, SOFIA AST AVILES

GRUP 4 INFANTIL MASCUL脥
1.- RECHE, SALVADOR AND CTM BAZA
2.- VARELA, DIEGO GAL CLUB DEL MAR
3.- LILLO, DIEGO CVA ALICANTE TM
4.- BOCANEGRA, SERGI CAT聽CTT BADALONA
5.- FRANCES, ROBERTO CLM MIGUELTURRA
6.- NU脩EZ, JESUS EXT 150 A脩OS – DON BENITO

GRUP 8 INFANTIL MASCUL脥
1.- FLORES, RAUL AND VEGAS DEL GENIL
2.- LLORET, PAU CAT CTT BADALONA
3.- RIVERO, SERGIO MAD LAS ROZAS
4.- CHAMORRO, AIMAR PVS LEKA ENEA IRUN
5.- G脫MEZ, SERGI CVA CTT POBLA DE VALLBONA
6.- QUEVEDO, JOEL CTB TORRELAVEGA

GRUP 2 JUVENIL MASCUL脥
1.- LILLO, ALBERTO CVA ALICANTE TM
2.- SALAZAR, DIEGO AND CTM BAZA
3.- FERNANDEZ, PEDRO GAL MONTE PORREIRO
4.- FERNANDEZ, ADRI脌 CAT CTT BADALONA
5.- CALLE, MARIO MAD LAS ROZAS
6.- MARTINEZ, ALBERTO CYL VALLADOLID

GRUP 7 SUB 23 MASCUL脥
1.- SALAS, ALBERT CAT LLUISOS DE GRACIA
2.- ANTIMIR, DRAGOS AND BOLA P LA ZUBIA
3.- SANZ, DANIEL CYL CD SEGHOS
4.- JIMENEZ, JORGE MAD CTM PROGRESO
5.- HEREDIA, PABLO AND CTM AYAMONTE
6.- BOCANEGRA, 脌LEX CAT CTT BADALONA

+ Informaci贸

+ Sorteig Complet

Comparteix aquest article a les teves xarxes socials!

Deixa un comentari

L'adre莽a electr貌nica no es publicar脿. Els camps necessaris estan marcats amb *

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir el correu brossa. Aprendre com la informaci贸 del vostre comentari 茅s processada