馃彄馃啔 SALVATS PER LA CAMPANA

VICT脪RIES A DHM I PDM

Els dos primers equips del club, el Sosmatic i el Titus, han protagonitzat una jornada marcada pels dobles. Ambd贸s equips han necessitat arribar al 7猫 punt, despr茅s de saldar els individuals amb empat a 3 al marcador general. Tant a Divisi贸 d’Honor com a Primera Divisi贸 les parelles badalonines han mostrat una gran compenetraci贸 i no han donat opcions ni a bilba茂ns ni a garrotxins (3-0 i 3-0).

A la categoria de plata el jugador rus del Pe帽askal, Kirillov, va donar ales als seus derrotant en un partit espectacular a Pere Navarro (2-3) i el vene莽ol脿 Granko es va desfer de Fern脿ndez en un gran partit del visitant, fet que va conduir als dobles.

Despr茅s d’una matinal entretinguda, era el torn del Titus Badalona, que milita a la categoria de bronze estatal. Un punt de cada jugador i dos “quasis” amb Flores van propiciar un altre final de dobles. Val a dir que l’Olot no va alinear al seu millor jugador, ja que estava ajudant al seu filial.

 

EL CHARLOTTE’S ARRASA

Novament, el flamant equip de Tercera Divisi贸, va demostrar ser un ferm candidat en la lluita per les primeres posicions, derrotant a un rival encara imbatut per un clar 6 a 0 (18-2 en jocs). Els blaus s贸n l铆ders empatats amb el Cardedeu, per貌 amb una difer猫ncia de jocs molt superior.

 

MAGN脥FIC INICI DE CIRCUIT PROMESES

Cal destacar la vict貌ria de Xavier Mont脿帽ez al m脿xim nivell del torneig, el Nivell ‘A’ d’un total de 18 categories de 24 jugadors cadascuna.

Ivan Rojo, David Ruescas i Marina Bueno van assolir l’ascens del Nivell ‘C’ al ‘B’, mentre que Jan Millan va pujar del ‘D’ al ‘C’.


Divisi贸 d’Honor Estatal Masculina
聽4聽聽Sosmatic Badalona
聽3聽 TM Pe帽askal Bilbao

Pere Navarro (1,5), Adri脿 Fern脿ndez (1,5), Mart铆 P猫lachs (1)

D'esquerra a dreta: P猫lachs, Navarro, Fern脿ndez, Serra (ent.), Villahoz (脿rb.), Mateos, Granko, Kirillov.
13/10/2018 11:00 SOSMATIC BADALONA 4 3 TM PE脩ASKAL
ABC聽TM PE脩ASKAL XYZ聽SOSMATIC BADALONA J1 J2 J3 J4 J5
A NIKITA KIRILLOV Y MARTI PELACHS MONELL 11-9 11-5 11-7 3聽–聽0 1 – 0
B PEDRO DAVID GRANKO MARQUEZ X PERE NAVARRO GALVEZ 11-9 6-11 6-11 9-11 1聽–聽3 1 – 1
C JORGE MATEOS SANCHEZ Z ADRIA FERNANDEZ SANCHEZ 5-11 6-11 9-11 0聽–聽3 1 – 2
A NIKITA KIRILLOV X PERE NAVARRO GALVEZ 11-7 8-11 10-12 11-9 11-8 3聽–聽2 2 – 2
C JORGE MATEOS SANCHEZ Y MARTI PELACHS MONELL 5-11 5-11 7-11 0聽–聽3 2 – 3
B PEDRO DAVID GRANKO MARQUEZ Z ADRIA FERNANDEZ SANCHEZ 11-9 11-7 4-11 11-9 3聽–聽1 3 – 3
D NIKITA KIRILLOV聽
PEDRO DAVID GRANKO MARQUEZ
D ADRIA FERNANDEZ SANCHEZ
PERE NAVARRO GALVEZ
8-11 8-11 5-11 0聽–聽3 3 – 4

+ Fotografies (Antonio 脕lvarez)

+ V铆deo (TV Badalona) – A partir del minut 24:00


1a Divisi贸 Estatal Masculina
聽4聽聽Titus Badalona
聽3聽聽CTT Olot

Jordi Miranda (1), Pau Lloret (1,5), 脌lex Bocanegra (1,5), Pau Nolis

D'esquerra a dreta: Nolis, Bocanegra, Miranda, Lloret, Serra (ent.), Garcia (脿rb.), Puigmal, Flores, Pons.
13/10/2018 18:00 TITUS BADALONA 4 3 C.T.T. OLOT
ABC聽C.T.T. OLOT XYZ聽TITUS BADALONA J1 J2 J3 J4 J5
A DANIEL PONS BLAZQUEZ Y ALEXANDER BOCANEGRA GALVAN 6-11 12-10 7-11 2-11 1聽–聽3 0 – 1
B VICTOR FLORES BARRANCO X PAU LLORET RIGAT 11-9 7-11 11-6 3-11 11-7 3聽–聽2 1 – 1
C ORIOL PUIGMAL POLIT Z JORDI MIRANDA ANTOLIN 5-11 9-11 5-11 0聽–聽3 1 – 2
A DANIEL PONS BLAZQUEZ X PAU LLORET RIGAT 10-12 10-12 9-11 0聽–聽3 1 – 3
C ORIOL PUIGMAL POLIT Y ALEXANDER BOCANEGRA GALVAN 13-11 11-9 8-11 11-9 3聽–聽1 2 – 3
B VICTOR FLORES BARRANCO Z JORDI MIRANDA ANTOLIN 10-12 4-11 11-3 11-8 12-10 3聽–聽2 3 – 3
D ORIOL PUIGMAL POLIT
VICTOR FLORES BARRANCO
D ALEXANDER BOCANEGRA GALVAN
PAU LLORET RIGAT
12-14 7-11 7-11 0聽–聽3 3 – 4

3a Divisi贸 Estatal Masculina
聽6聽聽Charlotte’s Grill Badalona
聽0聽聽CTT Vilablareix

Marc Serra (2), 脌ngel Carri贸n (2), Sergi Bocanegra (2)

D'esquerra a dreta: Bocanegra, Carri贸n, Serra, Prados (脿rb.), Pujolar, Verneda, Freixes.

Preferent ‘A’
聽1聽 TT Can Fatj贸
聽5聽聽Decathlon Badalona

Pau Menino (2), Ferran Novell (2), Xavier Mont脿帽ez (1)


Preferent ‘B’
聽2聽 Forn Bertran Badalona
聽4聽 CN Sabadell

Adri脿 Marc P茅rez (0), Xavier Floreta (0), Ferran Roca (1), Lis Pardo (1)


1a Territorial
聽–聽 CTT Collbat贸
聽–聽聽Badalona Idiomes

Partit Ajornat al聽20/10/2018


2a A Territorial
聽4聽聽Badagres Badalona
聽2聽 CN Sabadell ‘A’

David Ruescas (2), Eudald Menino (1),聽Marina Bueno (1), Ivan Rojo (2)


2a B Territorial ‘A’
聽4聽 UE Sant Cugat ‘A’
聽2聽聽Turris Badalona

Sergi Cerd脿 (1), Jordi Pan茅 (1), Enric Ruiz B. (0)


2a B Territorial ‘B’
聽4聽聽Protec Badalona
聽3聽 Falcons Sabadell AE

David Pujol (2,5), Jan Millan (2,5), V铆ctor Benito (0), Mariona Bachs


3a Territorial ‘A’
聽2聽 CTT Calella
聽4聽聽BDabogados Badalona

Dom猫nec Ratera (2), Jordi Rull (0), Jordi Codina (2)


3a Territorial ‘B’
聽4聽聽Euroclima Badalona
聽2聽 CTT Dels Horts 2000

Carlos Mart铆nez (2), Daniel Herrera (1), Joan Chap铆n (1)


3a Territorial ‘C’
聽–聽聽Euroclima Badalona
聽–聽 Llu茂sos de Gr脿cia ‘A’

Partit Ajornat


2a A Veterans
聽5聽 CTT Cardedeu
聽1聽聽Titus Badalona

Josep Maria Nolis (0), Toni Mart铆nez (1), Ricard Dalmau (0)


3a B Veterans ‘A’
聽2聽聽CTT Calella
聽4聽聽Titus Badalona

Sergi Cerd脿 (2), F. Javier Domingo (1), Jose M. Pulido (1)


3a B Veterans ‘B’
聽2聽 Titus Badalona
聽4聽 CC Sant Andreu

Jaume For茅s (1), Jordi Codina (1), Josep Roig (0)


Circuit Promeses Individual (1a Fase)
Reina Elisenda

Nivell 鈥淎鈥:聽Xavier Mont脿帽ez (Campi贸)
Nivell 鈥淏鈥:
Nivell 鈥淐鈥:聽
Ivan Rojo (Subcampi贸), David Ruescas (Semifinalista), 脕lvaro T脿rraga (5猫聽de Grup), Marina Bueno (1/4 de Final)
Nivell 鈥淒鈥:聽
Jan Millan (Semifinalista)

Sant Cugat

Nivell 鈥淓鈥:聽脌lex Cases (4t de Grup)
Nivell 鈥淔鈥:聽Mariona Bachs (1/4 de Final), Mario Rojo (5猫聽de Grup), Adri脿 Maroto (5猫聽de Grup)
Entrenador:聽Sergi Mesa

Calella

Nivell 鈥淕鈥:聽Daniel Herrera (1/4 de Final), Jofre Gil (baixa), Jordi Lloret (5猫聽de Grup), Joan Chap铆n (1/4 de Final)
Nivell 鈥淗鈥:聽Toni Rodr铆guez (4t聽de Grup), Carlos Mart铆nez (1/4 de Final)
Nivell 鈥淚鈥:聽–
Nivell 鈥淛鈥:聽Arnau Ravent贸s (lesi贸)
Entrenador:聽脌lex Bocanegra

Sant Joan Desp铆

Nivell 鈥淜鈥:聽Mart铆 Puigcorb茅聽(lesi贸), Pol Poveda (4t聽de Grup), Adri脿 Robles (NP), Nil Montany脿 (NP), Marcel Sanz (baixa)
Nivell 鈥淟鈥:聽Ivan G贸mez (1/4 de Final)

Sabadell

Nivell 鈥淢鈥:聽Pol Mateu (4t聽de Grup), Rub猫n Alcaide (4t聽de Grup), Sa眉l Requena (5猫聽de Grup)
Nivell 鈥淣鈥:聽Arnau Navarro (5猫聽de Grup), Joan Sau (5猫聽de Grup)

Reina Elisenda

Nivell 鈥淥鈥:聽Sergi Sancho聽(baixa)
Nivell 鈥淧鈥:聽–
Nivell 鈥淵鈥:聽–
Nivell 鈥淶鈥:聽Marcos Perujo聽(baixa), Nuan Yang Wang (NP),聽脧u Argem铆聽(baixa), Zi Xuan Lin (NP), Yu Hang Zheng (NP), Yu Qi Zheng (NP)

Comparteix aquest article a les teves xarxes socials!

Deixa un comentari

L'adre莽a electr貌nica no es publicar脿. Els camps necessaris estan marcats amb *

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir el correu brossa. Aprendre com la informaci贸 del vostre comentari 茅s processada