馃彄馃啔 RECTA FINAL AMB BONES VIBRACIONS

EL TITUS TORNA A GUANYAR

Amb el descans del primer equip, en una jornada amb resultats favorables per seguir aspirant a la fase d’ascens a Superdivisi贸, el protagonisme ha estat per a l’equip de Primera Divisi贸, que continua lluitant per acabar entre els tres primers. Despr茅s de la garrotada rebuda a Olot, els blaus tornaven a presentar la seva tripleta titular a casa contra el Vic, que precisament donava descans al seu millor jugador (4-2). Als badalonins els hi queden tres partits i tots a casa.

VICT脪RIA IN EXTREMIS DEL CHARLOTTE’S

El tercer equip del club va sumar una vict貌ria contra un rival de la part alta de la taula, el Calella, refor莽at amb un ex-jugador de Divisi贸 d’Honor com Aitor Puig. Els blaus van haver de remuntar un 1 a 3 advers per for莽ar els dobles, on novament van haver de remuntar un 0-2. Amb aquesta vict貌ria els badalonins queden a un pas de proclamar-se campions de lliga.

EL DECATHLON, IMPARABLE

Nova vict貌ria a Preferent, 0-6 a Castelldefels, per als joves badalonins que aprofiten el duel entre Sant Cugat (1rs) i Ciervo (3rs) per consolidar-se a la segona pla莽a. La lliga queda completament oberta, ja que de les tres jornades restants, ara vindran, precisament, el Ciervo i el Sant Cugat a casa i els blaus acabaran la lliga al camp de l’Alian莽a de Lli莽脿 (9ens).

BONA ACTUACI脫 AL DARRER PROMESES

Els joves de la pedrera badalonina van tenir una gran actuaci贸 en la darrera fase del Circuit Promeses de la temporada. Mont脿帽ez va ser semifinalista al m脿xim nivell i Ruescas va fer vuitens, acabant 6猫 i 17猫 a la classificaci贸 general, de 469 palistes.

Ivan G贸mez i Adri脿 Robles van ser campions dels nivells G i M, respectivament.


Divisi贸 d’Honor Estatal Masculina
聽–聽聽Sosmatic Badalona
聽–聽 Descansa

1a Divisi贸 Estatal Masculina
聽4聽聽Titus Badalona
聽2聽 Vic TT

Jordi Miranda (1), Pau Lloret (2), Pau Nolis (1)

D'esquerra a dreta: Nolis, Miranda, Lloret, Chac贸n (脿rb.), Ramos, Gimeno, Carceller.

+ Fotografies (Antonio 脕lvarez)

ABC聽GIRBAU VIC T.T. XYZ聽TITUS BADALONA J1 J2 J3 J4 J5
A Lic:聽4682
MIQUEL RAMOS
Y Lic:聽16795
PAU LLORET
8-11 5-11 9-11 0聽–聽3 0 – 1
B Lic:聽23509
BIEL GIMENO
X Lic:聽21650
JORDI MIRANDA
6-11 11-8 16-18 5-11 1聽–聽3 0 – 2
C Lic:聽9449
JORDI CARCELLER
Z Lic:聽2106
PAU NOLIS
11-8 9-11 11-4 11-9 3聽–聽1 1 – 2
A Lic:聽4682
MIQUEL RAMOS
X Lic:聽21650
JORDI MIRANDA
11-8 5-11 11-5 3-11 13-11 3聽–聽2 2 – 2
C Lic:聽9449
JORDI CARCELLER
Y Lic:聽16795
PAU LLORET
11-7 6-11 11-9 7-11 8-11 2聽–聽3 2 – 3
B Lic:聽23509
BIEL GIMENO
Z Lic:聽2106
PAU NOLIS
8-11 6-11 9-11 0聽–聽3 2 – 4
Juegos:聽9 – 15 Puntos:聽211 – 241

1a Divisi贸 Estatal Femenina
聽–聽聽Tariq Badalona
聽–聽Descansa

3a Divisi贸 Estatal Masculina
聽4聽聽Charlotte’s Grill Badalona
聽3聽聽CTT Calella

Marc Serra (0,5), 脌ngel Carri贸n (2,5), Sergi Bocanegra (1)

D'esquerra a dreta: Bocanegra, Carri贸n, Serra, Santos (脿rb.), Kumar, Cabanes, Puig.

Preferent ‘A’
聽0聽 CTT Castelldefels
聽6聽聽Decathlon Badalona

Pau Menino (2), Ferran Novell (2), Xavier Mont脿帽ez (2)


Preferent ‘B’
聽4聽 Forn Bertran Badalona
聽2聽 CTT Ripollet

Adri脿 Marc P茅rez (1), Lis Pardo (1), David Ruescas (2)


1a Territorial
聽6聽 UE Sant Cugat
聽0聽聽Badalona Idiomes

Ricard Dalmau (0), Josep Maria Nolis (0), Xavier Marimon (0)


2a A Territorial
聽5聽聽Badagres Badalona
聽1聽 El Centre de Gr脿cia

Joan Maqueda (2), Ivan Rojo (1), Marina Bueno (2)


2a B Territorial ‘A’
聽5聽 TT L’Hospitalet
聽1聽聽Turris Badalona

Jordi Pan茅 (1), Jaume For茅s (0), Enric Ruiz B. (0)


2a B Territorial ‘B’
聽4聽聽Protec Badalona
聽2聽聽TTC Jema

David Pujol (2), V铆ctor Benito (1), Jan Millan (1)


3a Territorial ‘A’
聽–聽聽BDabogados Badalona
聽–聽 Descansa

3a Territorial ‘B’
聽4聽聽Euroclima Badalona ‘A’
聽2聽 CTT Amics Terrassa ‘B’

Carlos Mart铆nez (2), Daniel Herrera (0), Daniel Garcia (2)


3a Territorial ‘C’
聽6聽 Club Ariel ‘A’
聽0聽聽Euroclima Badalona ‘B’

Jordi Lloret (0), Arnau Ravent贸s (0), Toni Rodr铆guez (0)


2a A Veterans
聽4聽聽Titus Badalona
聽2聽 El Cercle de Gr脿cia

Josep Maria Nolis (1), Toni Mart铆nez (2), Sergi D. Cerd脿 (1)


3a B Veterans ‘A’
聽4聽 CTT Ateneu 1882
聽2聽聽Titus Badalona

Jose M. Pulido (0), Xavier Barriga (1), Joan Maqueda (1)


3a B Veterans ‘B’
聽5聽 Titus Badalona
聽1聽 Llu茂sos de Gr脿cia

Dom猫nec Ratera (2), Joan Noguera (2), Josep Roig (1)


Circuit Promeses Individual (7a Fase)
Reina Elisenda

Nivell 鈥淎鈥:聽Xavier Mont脿帽ez (Semifinalista), David Ruescas (1/8 de Final)
Nivell 鈥淏鈥:聽Jan Millan (5猫聽de Grup)
Nivell 鈥淐鈥:聽Ivan Rojo (5猫聽de Grup),聽Marina Bueno (1/8 de Final),
Nivell 鈥淒鈥:聽脌lvaro T脿rraga (1/4 de Final)
Entrenador:聽Marc Serra

Sant Joan Desp铆

Nivell 鈥淓鈥:聽–
Nivell 鈥淔鈥:聽Mariona Bachs (5a聽de Grup), 脌lex Cases (lesi贸)
Entrenador:聽–

Calella

Nivell 鈥淕鈥:聽Joan Chap铆n聽(baixa), Adri脿 Maroto (baixa), Ivan G贸mez (Campi贸)
Nivell 鈥淗鈥:聽Daniel Herrera (4t de Grup), Arnau Ravent贸s (5猫 de Grup), Jofre Gil (4t de Grup), Carlos Mart铆nez (baixa)
Nivell 鈥淚鈥:聽Mario Rojo (4t de Grup), Toni Rodr铆guez (5猫 de Grup)
Nivell 鈥淛鈥:聽Jordi Lloret (1/8 de Final)
Entrenador:聽脌lex Bocanegra

Sant Cugat

Nivell 鈥淜鈥: –
Nivell 鈥淟鈥:聽Anna Blancafort (1/4 de Final), Mart铆 Puigcorb茅 (5猫 de Grup), Marcel Sanz (4t de Grup)
Entrenador:聽–

Sabadell

Nivell 鈥淢鈥:聽Adri脿 Robles (Campi贸), Sa眉l Requena (1/4 de Final), Pol Poveda (baixa)
Nivell 鈥淣鈥:聽Pol Mateu (1/8 de Final), Pol Alfonso (1/4 de Final)
Entrenador:聽Sergi Mesa

Calella

Nivell 鈥淥鈥:聽Arnau Navarro (1/8 de Final), Joan Sau (5猫 de Grup)
Entrenador:聽–

Reina Elisenda

Nivell 鈥淧鈥:聽Nil Montany脿 (baixa), Marcos Perujo (4t de Grup)
Nivell 鈥淶鈥:聽Sergi Sancho (lesi贸), 脧u Argem铆 (5猫 de Grup)
Entrenador:聽Jordi Garcia

Comparteix aquest article a les teves xarxes socials!

Deixa un comentari

L'adre莽a electr貌nica no es publicar脿. Els camps necessaris estan marcats amb *

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir el correu brossa. Aprendre com la informaci贸 del vostre comentari 茅s processada