馃彄馃啔 PLE DELS NOIS A LES LLIGUES ESTATALS

JORNADA RODONA PELS NOIS

A les categories m茅s altes, les d’脿mbit estatal, tots els equips masculins van endur-se la vict貌ria, Divisi贸 d’Honor a Calella, Primera i Segona a casa contra Ripollet i Reus i Tercera a camp del Barcino. Aquests resultats situen a tots els equips en les zones nobles de les respectives classificacions.

LES NOIES S’ESTRENEN AMB VICT脪RIA

El nou Can Mario’s Badalona va debutar amb vict貌ria dissabte contra un equip molt complet com el B脿scara, amb un gran punt donat per Mariona Bachs. El diumenge, per貌, l’equip va sumar dues derrotes, tot i el ple de Lis Pardo (6 de 6 aquest cap de setmana).


Divisi贸 d’Honor Estatal Masculina
聽2聽 CTT Calella
聽4聽聽Sosmatic Badalona

Pere Navarro (2), Marc Clotet (1), Pau Lloret (1)

D'esquerra a dreta: Lloret, Clotet, Navarro, Villahoz (脿rb.), Mallorqu铆, Mir贸, Jofre.
ABC聽SOSMATIC BADALONA XYZ聽TERMOTUR CALELLA J1 J2 J3 J4 J5
A Lic:聽16795
PAU LLORET
Y Lic:聽18421
MARC MIRO
10-12 11-7 9-11 6-11 1聽–聽3 0 – 1
B Lic:聽2562
PERE NAVARRO
X Lic:聽16039
ADRI脕 MALLORQU脥
11-7 11-6 11-1 3聽–聽0 1 – 1
C Lic:聽2146
MARC CLOTET
Z Lic:聽730
JAUME JOFRE
7-11 11-4 11-4 11-8 3聽–聽1 2 – 1
A Lic:聽16795
PAU LLORET
X Lic:聽16039
ADRI脕 MALLORQU脥
12-10 11-5 4-11 11-7 3聽–聽1 3 – 1
C Lic:聽2146
MARC CLOTET
Y Lic:聽18421
MARC MIRO
9-11 8-11 11-5 7-11 1聽–聽3 3 – 2
B Lic:聽2562
PERE NAVARRO
Z Lic:聽730
JAUME JOFRE
8-11 11-8 11-1 11-5 3聽–聽1 4 – 2
Juegos:聽14 – 9 Puntos:聽223 – 178

+ Fotografies (Antonio 脕lvarez)


1a Divisi贸 Estatal Masculina
聽5聽聽Titus Badalona
聽1聽 CTT Ripollet

Mart铆 P猫lachs (2), Manel Redondo (2), Pau Nolis (1)

D'esquerra a dreta: Nolis, P猫lachs, Redondo, Villahoz (脿rb.), P. Barcel贸, Berenguer, E. Barcel贸.
ABC聽TITUS BADALONA XYZ聽CLUB TENNIS TAULA RIPOLLET J1 J2 J3 J4 J5
A Lic:聽16381
MARTI PELACHS
Y Lic:聽19263
ENRIC BARCELO
11-6 11-9 11-5 3聽–聽0 1 – 0
B Lic:聽2106
PAU NOLIS
X Lic:聽19035
PAU BARCELO
5-11 11-3 9-11 11-7 11-5 3聽–聽2 2 – 0
C Lic:聽17702
MANEL REDONDO
Z Lic:聽10302
MARTI BERENGUER
11-7 11-8 11-6 3聽–聽0 3 – 0
A Lic:聽16381
MARTI PELACHS
X Lic:聽19035
PAU BARCELO
11-8 11-9 4-11 13-11 3聽–聽1 4 – 0
C Lic:聽17702
MANEL REDONDO
Y Lic:聽19263
ENRIC BARCELO
13-11 9-11 11-13 11-7 11-4 3聽–聽2 5 – 0
B Lic:聽2106
PAU NOLIS
Z Lic:聽10302
MARTI BERENGUER
14-12 10-12 7-11 11-6 10-12 2聽–聽3 5 – 1
Juegos:聽17 – 8 Puntos:聽259 – 216

1a Divisi贸 Estatal Femenina
聽4聽聽Can Mario’s Badalona
聽2聽 CTT B脿scara

Lis M. Pardo (2), Marina Bueno (1), Mariona Bachs (1)

D'esquerra a dreta: Colinas, Vidal, Maci脿, Ballester, Pons (脿rb.), Bachs, Bueno, Pardo.
ABC聽CLUB TENNIS TAULA BASCARA XYZ聽CAN MARIO’S BADALONA J1 J2 J3 J4 J5
A Lic:聽25106
ABRIL VIDAL
Y Lic:聽2652
LIS MARIA PARDO
4-11 7-11 11-8 10-12 1聽–聽3 0 – 1
B Lic:聽16013
SARA BALLESTER
X Lic:聽21713
MARINA BUENO
11-6 11-2 11-8 3聽–聽0 1 – 1
C Lic:聽22767
NURIA MACIA
Z Lic:聽22259
MARIONA BACHS
11-9 10-12 11-7 9-11 10-12 2聽–聽3 1 – 2
A Lic:聽25106
ABRIL VIDAL
X Lic:聽21713
MARINA BUENO
6-11 8-11 8-11 0聽–聽3 1 – 3
C Lic:聽22767
NURIA MACIA
Y Lic:聽2652
LIS MARIA PARDO
5-11 6-11 4-11 0聽–聽3 1 – 4
B Lic:聽6578
HELENA COLINAS
Z Lic:聽22259
MARIONA BACHS
11-6 11-8 11-6 3聽–聽0 2 – 4
Juegos:聽9 – 12 Puntos:聽186 – 195
1a Divisi贸 Estatal Femenina
聽2聽聽Can Mario’s Badalona
聽4聽 CTT Vilablareix-Esparreguera

Lis M. Pardo (2), Marina Bueno (0), Mariona Bachs (0)

D'esquerra a dreta: Cifuentes, P茅rez, Pineda, Serra, Bachs, Pardo, Bueno.
ABC聽CAN MARIO’S BADALONA XYZ聽VILABLAREIX – ESPARRAGUERA J1 J2 J3 J4 J5
A Lic:聽2652
LIS MARIA PARDO
Y Lic:聽25164
JUDIT CIFUENTES
11-2 11-7 11-3 3聽–聽0 1 – 0
B Lic:聽21713
MARINA BUENO
X Lic:聽25076
脠LIA SERRA
11-9 6-11 11-5 10-12 8-11 2聽–聽3 1 – 1
C Lic:聽22259
MARIONA BACHS
Z Lic:聽18462
ANDREA PEREZ
13-11 8-11 12-10 7-11 6-11 2聽–聽3 1 – 2
A Lic:聽2652
LIS MARIA PARDO
X Lic:聽25076
脠LIA SERRA
11-5 8-11 11-7 11-6 3聽–聽1 2 – 2
C Lic:聽22259
MARIONA BACHS
Y Lic:聽25164
JUDIT CIFUENTES
11-7 8-11 6-11 5-11 1聽–聽3 2 – 3
B Lic:聽21713
MARINA BUENO
Z Lic:聽18462
ANDREA PEREZ
12-10 7-11 10-12 5-11 1聽–聽3 2 – 4
Juegos:聽12 – 13 Puntos:聽230 – 227
1a Divisi贸 Estatal Femenina
聽2聽聽Can Mario’s Badalona
聽4聽 TT Cass脿

Lis M. Pardo (2), Marina Bueno (0), Mariona Bachs (0)

D'esquerra a dreta: Badosa, Ferrer, Curquejo, Puigmol茅, Bueno, Bachs, Pardo.
ABC聽TENNIS TAULA CASS脌 XYZ聽CAN MARIO’S BADALONA J1 J2 J3 J4 J5
A Lic:聽4190
MIREIA BADOSA
Y Lic:聽21713
MARINA BUENO
11-9 11-9 11-5 3聽–聽0 1 – 0
B Lic:聽25072
ANNA PUIGMOLE
X Lic:聽22259
MARIONA BACHS
11-6 8-11 11-3 9-11 12-10 3聽–聽2 2 – 0
C Lic:聽20400
CLAUDIA CURQUEJO
Z Lic:聽2652
LIS MARIA PARDO
11-7 11-8 7-11 8-11 8-11 2聽–聽3 2 – 1
A Lic:聽4190
MIREIA BADOSA
X Lic:聽22259
MARIONA BACHS
11-4 11-4 11-5 3聽–聽0 3 – 1
C Lic:聽20400
CLAUDIA CURQUEJO
Y Lic:聽21713
MARINA BUENO
11-9 11-5 11-8 3聽–聽0 4 – 1
B Lic:聽25052
ANDREA FERRER
Z Lic:聽2652
LIS MARIA PARDO
5-11 13-15 5-11 0聽–聽3 4 – 2
Juegos:聽14 – 8 Puntos:聽218 – 184

2a Divisi贸 Estatal Masculina
聽4聽聽Charlotte’s Grill Badalona
聽3聽 TT Ganxets Reus

Jordi Miranda (2,5), 脌ngel Carri贸n (1,5), Marc Serra (0)

D'esquerra a dreta: Serra, Carri贸n, Miranda, Prados (脿rb.), Alday, Busquets, Amzaev.
ABC聽AURA ENERG脥A-REUS XYZ聽CHARLOTTE麓S GRILL BADALONA J1 J2 J3 J4 J5
A Lic:聽20475
PABLO ALDAY
Y Lic:聽3067
ANGEL CARRION
9-11 11-6 11-4 11-4 3聽–聽1 1 – 0
B Lic:聽33707
RUSLAN AMZAEV
X Lic:聽20676
JORDI MIRANDA
6-11 11-6 9-11 8-11 1聽–聽3 1 – 1
C Lic:聽16820
FERRAN BUSQUETS
Z Lic:聽3191
MARC SERRA
9-11 11-7 11-6 11-5 3聽–聽1 2 – 1
A Lic:聽20475
PABLO ALDAY
X Lic:聽20676
JORDI MIRANDA
8-11 14-16 7-11 0聽–聽3 2 – 2
C Lic:聽16820
FERRAN BUSQUETS
Y Lic:聽3067
ANGEL CARRION
7-11 11-9 8-11 10-12 1聽–聽3 2 – 3
B Lic:聽33707
RUSLAN AMZAEV
Z Lic:聽3191
MARC SERRA
11-3 11-4 11-5 3聽–聽0 3 – 3
D PABLO ALDAY
RUSLAN AMZAEV
D ANGEL CARRION
JORDI MIRANDA
17-15 9-11 6-11 11-9 3-11 2聽–聽3 3 – 4
Juegos:聽13 – 14 Puntos:聽262 – 243

3a Divisi贸 Estatal Masculina
聽1聽聽CT Barcino
聽5聽聽Forn Bertran Badalona

Pau Menino (2), Xavier Mont脿帽ez (2), Jos茅 A. Hurtado (1)

D'esquerra a dreta: Penya, Godes, Chaume, Hurtado, Menino, Mont脿帽ez.

Preferent
聽4聽 Decathlon Badalona
聽2聽 CN Sabadell ‘A’

Pere Crespo (2), David Ruescas (1), Toni Mart铆nez (1)


1a Territorial
聽5聽 CTT Roda de Ter
聽1聽聽Badalona Idiomes

Josep Maria Nolis (1), F. Xavier Marim贸n (0), Jordi Codina (0)


2a A Territorial ‘A’
聽4聽 CTT Ripollet
聽2聽聽Protec Badalona

Jos茅 A. Cabello (2), 脌lvaro T脿rraga (0), Ivan Rojo (0)


2a A Territorial ‘B’
聽5聽 Vic TT
聽1聽聽Badagres Badalona

Enric Ruiz B. (1), Carlos Mart铆nez (0), Sergi Mesa (0)


2a B Territorial
聽1聽 Llu茂sos d’Horta
聽5聽聽Turris Badalona

Arnau Ravent贸s (2), Antoni Figueras (2), Eudald Menino (1)


3a A Territorial
聽4聽聽Mexclat Badalona
聽3聽 TT Lloren莽脿

Adri脿 Robles (2,5), Dom猫nec Ratera (1,5), Mario Rojo (1)


3a B Territorial
聽–聽聽Euroclima Badalona
聽–聽 Descansa

2a A Veterans
聽0聽 CTT Calella
聽6聽聽Titus Badalona

Pau Nolis (2), Joan Red贸n (2), Toni Mart铆nez (2)


3a B Veterans
聽4聽聽Titus Badalona
聽3聽 CTT Collbat贸 ‘B’

Joan Maqueda (1,5), Enric Ruiz B. (1,5), F. Xavier Barriga (1)


3a C Veterans
聽4聽 CTT Dels Horts 2000
聽3聽聽Titus Badalona

Dom猫nec Ratera (2), Jaume For茅s (1), Jordi Rull (0)

Comparteix aquest article a les teves xarxes socials!

Deixa un comentari

L'adre莽a electr貌nica no es publicar脿. Els camps necessaris estan marcats amb *

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir el correu brossa. Aprendre com la informaci贸 del vostre comentari 茅s processada