Palmarès

EN CONSTRUCCIÓ

Pots ordenar les taules fent click sobre els botons de cada columna de les capçaleres.

COMPETICIONS ESTATALS
TEMPORADA COMPETICIÓ CATEGORIA MODALITAT POSICIÓ JUGADOR/S FOTOGRAFIA TROFEU
1996-1997 Campionat d’Espanya
Nigrán
Veterans +40 Equips Bronze
🥉
J.M. Nolis
J. Redón
F. Lagunas
Fotografia Equip
2012-2013 Campionat d’Espanya
Almeria
Veterans +60 Equips Subcampió
🥈
J.M. Nolis
J. Redón
L. Farrés
Fotografia Equip
2013-2014 Campionat d’Espanya
Antequera
Benjamí Equips Bronze
🥉
P. Lloret
S. Bocanegra
Fotografia Equip
2013-2014 Campionat d’Espanya
Orpesa
Veterans +65 Equips Bronze
🥉
R. Pons
J. Redón
Fotografia Equip
2014-2015 Campionat d’Espanya
Antequera
Benjamí Equips Subcampió
🥈
P. Lloret
A. Lloret
Fotografia Equip
2014-2015 Campionat d’Espanya
Antequera
Infantil Equips Bronze
🥉
A. Fernàndez
R. Fernàndez
E. Viladegut
Fotografia Equip
2014-2015 Campionat d’Espanya
Altea
Veterans +65 Equips Subcampió
🥈
J. Redón
R. Pons
Fotografia Equip
2015-2016 Campionat d’Espanya
Blanes
Aleví Equips Subcampió
🥈
P. Lloret
A. Lloret
S. Bocanegra, D. Repecho
Fotografia Equip
2015-2016 Campionat d’Espanya
Tomares
Veterans +60 Equips Bronze
🥉
J.M. Nolis
A. Figueras
L. Farrés
Fotografia Equip
2015-2016 Campionat d’Espanya
Tomares
Veterans +65 Equips Bronze
🥉
J. Redón
R. Pons
M. Dalmau
Fotografia Equip
2016-2017 Campionat d’Espanya
Almeria
Aleví Equips Subcampió
🥈
P. Lloret
A. Lloret
A. Chamorro
Fotografia Equip
2016-2017 Campionat d’Espanya
Reus
Veterans +65 Equips Bronze
🥉
J.M. Nolis
R. Pons
Fotografia Equip
2017-2018 Campionat d’Espanya
Antequera
Aleví
Femení
Equips Bronze
🥉
M. Bueno
N. Macià (Falcons)
Fotografia Equip📸 Àlbum

.

COMPETICIONS NACIONALS *

* Des d’abans de l’any 2000 no estan registrades les medalles de bronze

TEMPORADA COMPETICIÓ CATEGORIA MODALITAT POSICIÓ JUGADOR/S FOTOGRAFIA TROFEU
2002-2003 Campionat de Catalunya
El Vendrell
Comarques Equips Subcampió
🥈
P. Nolis
P. Carmona
2010-2011 Campionat de Catalunya
Calella
Veterans +60 Equips Bronze
🥉
J. Redón
L. Farrés
2011-2012 Campionat de Catalunya
Calella
Veterans +60 Equips Bronze
🥉
R. Pons
J. Redón
L. Farrés
Fotografia Equip
2013-2014 Campionat de Catalunya
Girona
Benjamí Equips Bronze
🥉
P. Lloret
A. Lloret
S. Bocanegra
Fotografia Equip📸 Àlbum
2013-2014 Campionat de Catalunya
Barcelona
Absolut ‘B’ Equips Bronze
🥉
M. Serra
C. Sànchez
A. Fernàndez
Fotografia Equip
2014-2015 Campionat de Catalunya
Esparreguera
Benjamí Equips Campió
🥇
P. Lloret
A. Lloret
Fotografia Equip
2014-2015 Campionat de Catalunya
Reus
Infantil Equips Campió
🥇
A. Fernàndez
R. Fernàndez
E. Viladegut
Fotografia Equip
2014-2015 Campionat de Catalunya
Calella
Veterans +60 Equips Bronze
🥉
J.M. Nolis
A. Figueras
Fotografia Equip
2015-2016 Campionat de Catalunya
Valls
Infantil Equips Bronze
🥉
P. Lloret
S. Bocanegra
M. Pascual
Fotografia Equip
2015-2016 Campionat de Catalunya
Esparreguera
Benjamí Equips Bronze
🥉
M. Bueno
M. Bachs
Fotografia Equip
2015-2016 Campionat de Catalunya
Calella
Veterans +60 Equips Bronze
🥉
J.M. Nolis
R. Pons
J. Redón
Fotografia Equip
2016-2017 Campionat de Catalunya
Valls
Aleví Equips Campió
🥇
P. Lloret
A. Lloret
J. Lloret
Fotografia Equip📸 Àlbum
2016-2017 Campionat de Catalunya
Valls
Juvenil Equips Bronze
🥉
A. Fernàndez
R. Fernàndez
S. Bocanegra
Fotografia Equip📸 Àlbum
2017-2018 Campionat de Catalunya
Valls
Benjamí
Femení
Equips Subcampió
🥈
M. Bachs
I. Gimeno (Vic)
Fotografia Equip📸 Àlbum
2017-2018 Campionat de Catalunya
Valls
Aleví
Femení
Equips Subcampió
🥈
M. Bueno
N. Macià (Falcons)
Fotografia Equip📸 Àlbum
2017-2018 Campionat de Catalunya
Valls
Infantil Equips Bronze
🥉
P. Lloret
S. Bocanegra
A. Lloret
Fotografia Equip📸 Àlbum

.

COMPETICIONS TERRITORIALS
TEMPORADA COMPETICIÓ CATEGORIA MODALITAT POSICIÓ JUGADOR/S FOTOGRAFIA TROFEU
1978-1979 Lliga Sènior 3a ‘B’ Campió ?
1979-1980 Lliga Sènior 2a Subcampió ?
1979-1980 Lliga Sènior 3a Subcampió ?
1979-1980 Lliga Juvenil Campió ?
1979-1980 Copa Sènior 2a Subcampió ?
1979-1980 Copa Sènior 3a Campió ?
1979-1980 Copa Juvenil Subampió ?
1980-1981 Lliga Sènior 1a Campió ?
1988-1989 Lliga Sènior 3a Subcampió ?
1990-1991 Lliga Sènior 1a ‘A’ Campió ?
1990-1991 Copa Sènior 2a Campió ?
1994-1995 Lliga Veterans Campió ?
1994-1995 Lliga Infantil Subcampió ?
1998-1999 Copa Sènior Preferent Campió ?
2000-2001 Lliga Aleví Subcampió ?
2003-2004 Lliga Sènior 3a Subcampió ?
2007-2008 Copa Veterans 2a Subcampió ?
2008-2009 Copa Sènior Preferent Subcampió ?
2009-2010 Lliga Sènior 1a Campió ?
2009-2010 Lliga Veterans 2a Subcampió ?
2009-2010 Play-off Veterans 2a Subcampió ?
2011-2012 Lliga Sènior 1a Subcampió ?
2012-2013 Lliga Promeses Subcampió ?
2016-2017 Lliga Promeses Campió ?