馃彄馃啔 L脥DERS A PRIMERA I A TERCERA

ELS ESTRANGERS MARQUEN LA DIFER脠NCIA

El Sosmatic Badalona cau derrotat a la bombonera del Club Nataci贸 Sabadell, club que compta amb un fitxatge estranger, el rus聽Beschastnyy, a qui Fern脿ndez va estar a prop de derrotar. P猫lachs i Mart铆nez no van poder fer res contra els sabadellencs i nom茅s Fern脿ndez va puntuar sobre el jove Ruiz. Jordi Morales, flamant Campi贸 del M贸n Adaptat va fer el servei d’honor del partit.

Els blaus continuen a la zona mitja de la taula, gr脿cies a les derrotes dels equips de sota i amb la tranquil路litat d’haver de jugar encara contra els quatre cuers.

 

L脥DERS A PRIMERA

El primer filial del club, el Titus Badalona, posa pressi贸 al primer equip situant-se com a l铆ders del grup 3 de Primera Divisi贸. Els blaus van endosar-li un “set” al cuer de la categoria, el Son Cladera de Mallorca. Els illencs, tot i comptar amb el b煤lgar Ivanov, encara no han guanyat cap partit aquesta temporada (0-4). Al rev茅s que passa a Divisi贸 d’Honor, els badalonins afrontaran ara el “tourmalet” de la lliga, jugant contra els equips de la part alta de la taula.

 

EL CHARLOTTE’S NO AFLUIXA

A Tercera Divisi贸 els blaus comencen a mirar cap a Segona amb una nova c貌moda vict貌ria (5-1) davant el Parets i ja en sumen 5 de 5. El seu immediat perseguidor, el Cardedeu, ha perdut la imbatibilitat aquest cap de setmana i deixa els badalonins l铆ders en solitari del seu grup.


Divisi贸 d’Honor Estatal Masculina
聽5聽聽CN Sabadell
聽1聽聽Sosmatic Badalona

Adri脿 Fern脿ndez (1), Mart铆 P猫lachs (0), Toni Mart铆nez (0)

D'esquerra a dreta: Clivill茅, Brugada, Ruiz, Beschastnyy, Cases (脿rb.), Fern脿ndez, P猫lachs, Mart铆nez.
27/10/2018 17:00 CLUB NATACI脫 SABADELL 5 1 SOSMATIC BADALONA
ABC聽SOSMATIC BADALONA XYZ聽CLUB NATACI脫 SABADELL J1 J2 J3 J4 J5
A ADRIA FERNANDEZ SANCHEZ Y YURI BESCHASTNYY 11-9 9-11 12-10 9-11 10-12 2聽–聽3 0 – 1
B ANTONIO MARTINEZ ARROYO X IVAN RUIZ RUBIRA 4-11 7-11 5-11 0聽–聽3 0 – 2
C MARTI PELACHS MONELL Z FERRAN BRUGADA BELLSOLA 11-7 5-11 8-11 5-11 1聽–聽3 0 – 3
A ADRIA FERNANDEZ SANCHEZ X IVAN RUIZ RUBIRA 3-11 11-5 11-7 12-10 3聽–聽1 1 – 3
C MARTI PELACHS MONELL Y YURI BESCHASTNYY 4-11 14-16 2-11 0聽–聽3 1 – 4
B ANTONIO MARTINEZ ARROYO Z FERRAN BRUGADA BELLSOLA 2-11 4-11 8-11 0聽–聽3 1 – 5

+ V铆deo del partit complet

+ V铆deo (TV Badalona) – A partir de dimarts o en directe per TV Badalona el dilluns a les 21:ooh i reemissi贸 a les 00:00h


1a Divisi贸 Estatal Masculina
聽6聽聽Titus Badalona
聽0聽 Son Cladera TTC

Pau Lloret (2), Pau Nolis (2), 脌lex Bocanegra (2)

D'esquerra a dreta: Nolis, Bocanegra, Lloret, Serra (ent.), Chac贸n (脿rb.), G贸mez, de Oleza, Bibiloni, Ivanov.
27/10/2018 18:00 TITUS BADALONA 6 0 SON CLADERA TTC
ABC聽SON CLADERA TTC XYZ聽TITUS BADALONA J1 J2 J3 J4 J5
A ALEKSANDER IVANOV ILIEV Y PAU LLORET RIGAT 9-11 9-11 11-5 9-11 1聽–聽3 0 – 1
B GABRIEL DE OLEZA PALMER X PAU NOLIS FA脩ANAS 4-11 9-11 11-9 14-16 1聽–聽3 0 – 2
C FRANCESC BIBILONI BIBILONI Z ALEXANDER BOCANEGRA GALVAN 13-11 4-11 8-11 12-10 10-12 2聽–聽3 0 – 3
A ALEKSANDER IVANOV ILIEV X PAU NOLIS FA脩ANAS 9-11 13-15 11-6 6-11 1聽–聽3 0 – 4
C FRANCESC BIBILONI BIBILONI Y PAU LLORET RIGAT 5-11 3-11 11-8 6-11 1聽–聽3 0 – 5
B GABRIEL DE OLEZA PALMER Z ALEXANDER BOCANEGRA GALVAN 11-8 6-11 7-11 9-11 1聽–聽3 0 – 6

3a Divisi贸 Estatal Masculina
聽5聽聽Charlotte’s Grill Badalona
聽1聽 CTT Parets

Marc Serra (2), Sergi Bocanegra (2), Adri脿 Marc P茅rez (1)

D'esquerra a dreta: Bocanegra, P茅rez, Serra, Prados (脿rb.), Oliveres, M. Mar铆n, V. Mar铆n, Oliveres (ent.).

Preferent ‘A’
聽1聽 CTT Sallent
聽5聽聽Decathlon Badalona

Pau Menino (1), Ferran Novell (2), Xavier Mont脿帽ez (2)


Preferent ‘B’
聽4聽 Forn Bertran Badalona
聽2聽 Llu茂sos de Gr脿cia

Xavier Floreta (2), Ferran Roca (1), Josep Maria Nolis (1)


1a Territorial
聽5聽 CTT Ateneu 1882
聽1聽聽Badalona Idiomes

N猫stor Gim茅nez (1), Ricard Dalmau (0), Gabriel Ruiz (0)


2a A Territorial
聽2聽聽Badagres Badalona
聽4聽 CTT Roda de Ter

David Ruescas (1), Wen Long Xia (1), Ivan Rojo (0)


2a B Territorial ‘A’
聽2聽 Atl猫tic Molins de Rei
聽4聽聽Turris Badalona

Jaume For茅s (0), 脕lvaro T脿rraga (2), Edson Solarte (2)


2a B Territorial ‘B’
聽2聽聽Protec Badalona
聽4聽 CTT Vilanova i la Geltr煤

Sergi Mesa (1), Mariona Bachs (1), V铆ctor Benito (0)


3a Territorial ‘A’
聽4聽 ATT Castellar
聽3聽聽BDabogados Badalona

Dom猫nec Ratera (1), Sergi Garriga (1), Daniel Madurga (1)


3a Territorial ‘B’
聽4聽聽Euroclima Badalona
聽2聽 TT Lloren莽脿

Daniel Herrera (1), Jofre Gil (1), Joan Chap铆n (2)


3a Territorial ‘C’
聽6聽 CTT Amics Terrassa ‘A’
聽0聽聽Euroclima Badalona

Arnau Ravent贸s (0), Mario Rojo (0), Marcel Sanz (0)


2a A Veterans
聽6聽 Agrupaci贸 Congr茅s
聽0聽聽Titus Badalona

Josep Maria Nolis (0), Toni Mart铆nez (0), Ricard Dalmau (0)


3a B Veterans ‘A’
聽0聽 Llu茂sos de Gr脿cia
聽6聽聽Titus Badalona

Xavier Barriga (2), Enric Ruiz B. (2), Joan Maqueda (2)


3a B Veterans ‘B’
聽5聽 Titus Badalona
聽1聽 El Cercle de Gr脿cia

Dom猫nec Ratera (2), Jordi Codina (1), Joan Noguera (2)

Comparteix aquest article a les teves xarxes socials!

Deixa un comentari

L'adre莽a electr貌nica no es publicar脿. Els camps necessaris estan marcats amb *

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir el correu brossa. Aprendre com la informaci贸 del vostre comentari 茅s processada