馃嚜馃嚫馃彄 L’EXPEDICI脫 BADALONINA MARXA CAP A VALLADOLID

Set jugadors del CTT Badalona jugaran el Torneig Estatal, d’un total de 8 classificats i 3 reserves, en una competici贸 que reuneix als 48 millors jugadors de l’Estat espanyol de cada categoria d’edat i que es celebrar脿 per en猫sima vegada a la localitat castellana de Valladolid.

Adri脿 Fern脿ndez, Pau Lloret, Sergi Bocanegra, Mariona Bachs i Marina Bueno repeteixen participaci贸 i s’hi afegeixen Mart铆 P猫lachs i Lis Pardo com a debutants. Marc Serra exercir脿 d’entrenador, ajudat per Lis Pardo com a entrenadora-jugadora. L’expedici贸 badalonina que sortir脿 avui dijous i tornar脿 el diumenge al vespre una vegada finalitzada la competici贸.

 

 

En el sorteig, els blaus han anat a parar als seg眉ents grups:

GRUP 3 ALEV脥 FEMEN脥
1.- VEGA, EVA, Avil茅s TM (Ast煤ries)
2.- S脕NCHEZ, IRENE, Aluche TM (Madrid)
3.- LARRUBIA, RAQUEL, Vic TT (Catalunya)
4.- GARCIA, MARI脩A, Monte Porreiro (Gal铆cia)
5.- BACHS, MARIONA, CTT Badalona (Catalunya)
6.- ORIA, AROHA, Pedro Velarde TM (Cant脿bria)

 

GRUP 2 INFANTIL FEMEN脥
1.- RAD, ELVIRA, Burgos TM (Castella i Lle贸)
2.- BUENO, MARINA, CTT Badalona (Catalunya)
3.- RIVAS, MAR,聽Monte Porreiro (Gal铆cia)
4.- LARGO, N脷RIA, AD Tres Balcones (Extremadura)
5.- PUIG, MERC脠, TT Tramuntana (Catalunya)
6.- OTAMENDI, IRATI, Leka Enea Irun MT (Euskadi)

 

GRUP 7聽INFANTIL MASCUL脥
1.- LLORET, PAU, CTT Badalona (Catalunya)
2.- CEPAS, ANDER, Atl茅tiko San Sebasti谩n (Euskadi)
3.- EXP脫SITO, RICARDO, San Sebasti谩n de los Reyes (Madrid)
4.- PARRIZAS, MANUEL, La Zubia (Andalusia)
5.- L脫PEZ, ADAM, CTT Borges (Catalunya)
6.- PUERTA, H脡CTOR, Alacant (Pa铆s Valenci脿)

 

GRUP 7 JUVENIL MASCUL脥
1.- VALERO, JAVIER, CDTM Cartagena (M煤rcia)
2.- POMMIER, ADRI脌, CTT Olot (Catalunya)
3.- P脡REZ, JUAN, Independent
4.- ANGULO, MIKEL,聽Leka Enea Irun MT (Euskadi)
5.- DIZ, JAVIER, Club del Mar (Gal铆cia)
6.- BOCANEGRA, SERGI, CTT Badalona (Catalunya)

 

GRUP 5 JUVENIL MASCUL脥
1.- N脷脩EZ, MIGUEL, Burgos TM (Castella i Lle贸)
2.- MORENO, RA脷L, Alacant (Pa铆s Valenci脿)
3.- MANCHA, HODEI,聽Leka Enea Irun MT (Euskadi)
4.- SERRANO, ADRI脕N, El Palmar (M煤rcia)
5.- P脠LACHS, MART脥, CTT Badalona (Catalunya)
6.- FRAILE, NOE, CTT Sant Jordi (Illes Balears)

 

GRUP 2 JUVENIL MASCUL脥
1.- FERNANDEZ, ADRI脌, CTT Badalona (Catalunya)
2.- AYUSO, GABRIEL, CTM Boadilla (Madrid)
3.- L脫PEZ, JES脷S, TM Parla (Madrid)
4.- FERNANDEZ, PEDRO, Monte Porreiro (Gal铆cia)
5.- P脡REZ, VICENTE, D茅dalos TM (Illes Can脿ries)
6.- GIL, ALBERTO, Mijas (Andalusia)

 

GRUP 3 S脠NIOR FEMEN脥
1.- ESCALANTE, S脥LVIA, Legan茅s (Madrid)
2.- MART脥NEZ, EVA, CTT Ateneu 1882 (Catalunya)
3.- FERN脕NDEZ, CRISTINA, Espedregada (Gal铆cia)
4.- P脡REZ, ALMUDENA, Torrelavega (Cant脿bria)
5.- PARDO, LIS, CTT Badalona (Catalunya)

 

+ Informaci贸

+ Sorteig Complet

Comparteix aquest article a les teves xarxes socials!

Deixa un comentari

L'adre莽a electr貌nica no es publicar脿. Els camps necessaris estan marcats amb *

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir el correu brossa. Aprendre com la informaci贸 del vostre comentari 茅s processada