馃彄馃啔 JORNADA GAIREB脡 RODONA

VICT脪RIA A GAIREB脡 TOTES LES LLIGUES MASCULINES

El Sosmatic va sumar una important vict貌ria a la Garrotxa contra un Olot amb nom茅s un dels seus titulars, que va fer els dos punts, mentre que el Titus no ha cedit cap punt encara aquest any i es col路loca en Fase d’Ascens a DH. Vict貌ria tamb茅 a 3a per mantenir el liderat el Charlotte’s. A Preferent, pas de gegant del Decathlon que es consolida en la segona posici贸 i vict貌ria tamb茅 del Forn Bertran. El Turris de 2a ‘B’ continua amb pas ferm a la part alta de la taula.

LES NOIES NO PUNTUEN

Nova jornada per a l’equip femen铆 del club a Sabadell, enfrontant-se a les locals i a les valencianes del CTT Mediterrani. Tant en el partit del mat铆 com en el de la tarda, nom茅s Lis Pardo va poder puntuar, en un gran actuaci贸 per part seva. Les noies el Tariq van perdre els dos encontres per 4 a 2, per貌 amb la sensaci贸 d’haver pogut fer una mica m茅s, almenys per arribar als dobles en tots dos partits.


Divisi贸 d’Honor Estatal Masculina
聽2聽 CTT Olot
聽4聽聽Sosmatic Badalona

Adri脿 Fern脿ndez (1), Mart铆 P猫lachs (2), Pau Lloret (1)

D'esquerra a dreta: P猫lachs, Lloret, Fern脿ndez, Faig (脿rb.), Coba, Costa, Kumar.
ABC聽SOSMATIC BADALONA XYZ聽C.T.T. OLOT – GABINET PERMAR J1 J2 J3 J4 J5
A Lic:聽16795
PAU LLORET
Y Lic:聽26602
PANKAJ KUMAR
6-11 8-11 7-11 0聽–聽3 0 – 1
B Lic:聽16381
MARTI PELACHS
X Lic:聽15129
EDUARD COBA
11-3 11-5 11-5 3聽–聽0 1 – 1
C Lic:聽15142
ADRIA FERNANDEZ
Z Lic:聽5382
MARC COSTA
11-4 11-7 11-7 3聽–聽0 2 – 1
A Lic:聽16795
PAU LLORET
X Lic:聽15129
EDUARD COBA
11-7 11-9 11-8 3聽–聽0 3 – 1
C Lic:聽15142
ADRIA FERNANDEZ
Y Lic:聽26602
PANKAJ KUMAR
11-7 9-11 11-9 3-11 6-11 2聽–聽3 3 – 2
B Lic:聽16381
MARTI PELACHS
Z Lic:聽5382
MARC COSTA
11-7 11-6 11-3 3聽–聽0 4 – 2
Juegos:聽14 – 6 Puntos:聽193 – 153

 


1a Divisi贸 Estatal Masculina
聽6聽聽Titus Badalona
聽0聽 CTT Vilanova

Jordi Miranda (2), Pau Nolis (2), 脌lex Bocanegra (2)

ABC聽CTT VILANOVA XYZ聽TITUS BADALONA J1 J2 J3 J4 J5
A Lic:聽15130
F. XAVIER CONDE
Y Lic:聽2106
PAU NOLIS
4-11 7-11 4-11 0聽–聽3 0 – 1
B Lic:聽16309
FELIX AVILA
X Lic:聽21650
JORDI MIRANDA
11-7 11-8 6-11 6-11 8-11 2聽–聽3 0 – 2
C Lic:聽20475
PABLO ALDAY
Z Lic:聽18423
ALEXANDER BOCANEGRA
8-11 7-11 11-4 8-11 1聽–聽3 0 – 3
A Lic:聽15130
F. XAVIER CONDE
X Lic:聽21650
JORDI MIRANDA
7-11 9-11 4-11 0聽–聽3 0 – 4
C Lic:聽20475
PABLO ALDAY
Y Lic:聽2106
PAU NOLIS
11-8 7-11 9-11 11-9 7-11 2聽–聽3 0 – 5
B Lic:聽16309
FELIX AVILA
Z Lic:聽18423
ALEXANDER BOCANEGRA
8-11 8-11 8-11 0聽–聽3 0 – 6
Juegos:聽5 – 18 Puntos:聽180 – 234

1a Divisi贸 Estatal Femenina
聽4聽聽Falcons Sabadell AE
聽2聽聽Tariq Badalona
D'esquerra a dreta: Bachs (del.), Serra (ent.), Delgado, Bachs, Bueno, Pardo, Santos (脿rb.), S. Ballester, Vidal, Maci脿, M. Ballester.
ABC聽TARIQ BADALONA XYZ聽FALCONS SABADELL – SMATSA AGORA GRUP J1 J2 J3 J4 J5
A Lic:聽2652
LIS MARIA PARDO
Y Lic:聽25106
ABRIL VIDAL
11-4 11-8 11-5 3聽–聽0 1 – 0
B Lic:聽22259
MARIONA BACHS
X Lic:聽7103
MARIA BALLESTER
4-11 3-11 3-11 0聽–聽3 1 – 1
C Lic:聽21713
MARINA BUENO
Z Lic:聽16013
SARA BALLESTER
9-11 3-11 2-11 0聽–聽3 1 – 2
A Lic:聽2652
LIS MARIA PARDO
X Lic:聽7103
MARIA BALLESTER
10-12 11-3 11-6 8-11 11-2 3聽–聽2 2 – 2
C Lic:聽21713
MARINA BUENO
Y Lic:聽25106
ABRIL VIDAL
6-11 7-11 6-11 0聽–聽3 2 – 3
B Lic:聽22259
MARIONA BACHS
Z Lic:聽16013
SARA BALLESTER
3-11 3-11 2-11 0聽–聽3 2 – 4
Juegos:聽6 – 14 Puntos:聽135 – 183

 

聽2聽 Tariq Badalona
聽4聽 CTT Mediterrani Val猫ncia
D'esquerra a dreta: Serra (ent.), Delgado, Bachs, Bueno, Pardo, Barcel贸 (脿rb.), Gabald贸n, Colomo, Breva.
ABC聽C.T.T. MEDITERRANEO-VALENCIA XYZ聽TARIQ BADALONA J1 J2 J3 J4 J5
A Lic:聽20151
ADRIANA BREVA
Y Lic:聽2652
LIS MARIA PARDO
5-11 11-8 1-11 14-16 1聽–聽3 0 – 1
B Lic:聽16745
MARTA COLOMO
X Lic:聽21713
MARINA BUENO
11-8 11-7 11-4 3聽–聽0 1 – 1
C Lic:聽20200
ALEJANDRA GABALDON
Z Lic:聽22259
MARIONA BACHS
11-8 13-11 11-8 3聽–聽0 2 – 1
A Lic:聽20151
ADRIANA BREVA
X Lic:聽21713
MARINA BUENO
11-9 7-11 11-7 11-13 11-9 3聽–聽2 3 – 1
C Lic:聽20200
ALEJANDRA GABALDON
Y Lic:聽2652
LIS MARIA PARDO
5-11 4-11 6-11 0聽–聽3 3 – 2
B Lic:聽16745
MARTA COLOMO
Z Lic:聽22259
MARIONA BACHS
11-4 11-7 13-11 3聽–聽0 4 – 2
Juegos:聽13 – 8 Puntos:聽200 – 196

3a Divisi贸 Estatal Masculina
聽4聽聽Charlotte’s Grill Badalona
聽2聽 CN Matar贸

Marc Serra (1), 脌ngel Carri贸n (2), Sergi Bocanegra (1)

D'esquerra a dreta: Bocanegra, Carri贸n, Serra, S脿nchez (脿rb.), Rocamora, Calvillo, Pacareu.

Preferent ‘A’
聽1聽 Agrupaci贸 Congr茅s
聽5聽聽Decathlon Badalona

Pau Menino (2), Ferran Novell (2), Xavier Mont脿帽ez (1)


Preferent ‘B’
聽4聽 Forn Bertran Badalona
聽2聽 ATT Premi脿 de Mar

Jordi Garcia (2), Ferran Roca (1), David Ruescas (1)


1a Territorial
聽4聽 CTT Poblenou
聽3聽聽Badalona Idiomes

V铆ctor Pan茅 (1), N猫stor Gim茅nez (1), Josep Maria Nolis (1)


2a A Territorial
聽5聽聽Badagres Badalona
聽1聽 CTT Montbui

Joan Maqueda (1), Wen Long Xia (2), Ivan Rojo (2)


2a B Territorial ‘A’
聽1聽 CTT Castelldefels
聽5聽聽Turris Badalona

Jaume For茅s (2), 脕lvaro T脿rraga (2), Edson Solarte (1)


2a B Territorial ‘B’
聽4聽聽Protec Badalona
聽3聽 CTT Vilafranca

David Pujol (1,5), V铆ctor Benito (0), Jan Millan (2,5)


3a Territorial ‘A’
聽4聽 ATT Premi脿 de Mar
聽3聽聽BDabogados Badalona

Enric Ruiz M. (2), Sergi Garriga (1), Gabriel Garc茅s (0)


3a Territorial ‘B’
聽1聽聽Euroclima Badalona
聽5聽 CTT Barcelona ‘C’

Joan Chap铆n (0), Carlos Mart铆nez (0), Daniel Herrera (1)


3a Territorial ‘C’
聽1聽聽Euroclima Badalona
聽5聽 CN Sabadell

Arnau Ravent贸s (1), Toni Rodr铆guez (0), Marcel Sanz (0)


2a A Veterans
聽2聽聽CC Sant Andreu
聽4聽聽Titus Badalona

Josep Maria Nolis (1), Toni Mart铆nez (2), N猫stor Gim茅nez (1)


3a B Veterans ‘A’
聽1聽聽CTT Collbat贸
聽5聽聽Titus Badalona

F. Javier Domingo (2), Enric Ruiz B. (1), Joan Maqueda (2)


3a B Veterans ‘B’
聽0聽 Titus Badalona
聽6聽聽CTT Ateneu 1882

Dom猫nec Ratera (0), Jordi Codina (0), Sergi Garriga (0)

Comparteix aquest article a les teves xarxes socials!

Deixa un comentari

L'adre莽a electr貌nica no es publicar脿. Els camps necessaris estan marcats amb *

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir el correu brossa. Aprendre com la informaci贸 del vostre comentari 茅s processada