馃彄馃啔 GRAN DEBUT DE P脠LACHS A DIVISI脫 D’HONOR

LA MAJORIA D’EQUIPS DEL CLUB COMENCEN LA LLIGA AMB BON PEU

El primer equip s’estrenava a casa en la seva segona campanya a la Divisi贸 d’Honor i ho feia amb una important vict貌ria davant del que es preveu ser un rival directe per la perman猫ncia, el Borges. Mart铆 P猫lachs, la nova incorporaci贸, debutava davant el que ser脿 la seva afici贸 amb una magn铆fica actuaci贸, sumant dos punts per a l’equip que serien claus per la vict貌ria, a m茅s de protagonitzar partits molt vistosos. Navarro i Fern脿ndez van complir amb Gonz脿lez i Latorre, respectivament, per貌 no van poder esgarrapar-li cap punt a Andrade, el base indiscutible dels de Les Garrigues.

A Primera Estatal, dura derrota del Titus en el desempat, per貌 amb bones sensacions, ja que tots els jugadors bon puntuar i van demostrar estar a l’al莽ada, Dues remuntades d’Almagro quan perdia 0-2 i una nova remuntada als dobles (1 a 2 i 5-8)van evitar la vict貌ria badalonina.

A Tercera Estatal, debut a la categoria del Charlotte’s Grill amb una vict貌ria incontestable (6 a 0 i 18-1) contra el Sant Quirze de Besora.


Divisi贸 d’Honor Estatal Masculina
聽4聽聽Sosmatic Badalona
聽2聽聽CTT Borges

Pere Navarro (1), Adri脿 Fern脿ndez (1), Mart铆 P猫lachs (2)

D'esquerra a dreta: P猫lachs, Navarro, Fern脿ndez, Serra (ent.), Villahoz (脿rb.), Andrade, Gonz脿lez, Latorre.
29/09/2018 18:00 SOSMATIC BADALONA 4 2 CLUB TENNIS TAULA BORGES
ABC聽SOSMATIC BADALONA XYZ聽CLUB TENNIS TAULA BORGES J1 J2 J3 J4 J5
A MARTI PELACHS Y DAVID GONZALEZ 11-6 6-11 11-8 11-7 3聽–聽1 1 – 0
B ADRIA FERNANDEZ X JORDI LATORRE 11-8 11-5 11-8 3聽–聽0 2 – 0
C PERE NAVARRO Z JOSEP LLUIS ANDRADE 6-11 11-6 12-14 9-11 1聽–聽3 2 – 1
A MARTI PELACHS X JORDI LATORRE 8-11 11-6 11-5 15-13 3聽–聽1 3 – 1
C PERE NAVARRO Y DAVID GONZALEZ 11-7 11-2 11-5 3聽–聽0 4 – 1
B ADRIA FERNANDEZ Z JOSEP LLUIS ANDRADE 9-11 7-11 11-3 12-10 8-11 2聽–聽3 4 – 2

+ Fotografies (Antonio 脕lvarez)

+ V铆deo (TV Badalona)


1a Divisi贸 Estatal Masculina
聽4聽聽CTT Ateneu 1882
聽3聽聽Titus Badalona

Jordi Miranda (1), Pau Lloret (1), 脌lex Bocanegra (1)

D'esquerra a dreta: Bocanegra, Lloret, Miranda, Mir贸 (脿rb.), D铆az, Almagro, Araqu茅.
29/09/2018 17:00 C.T.T. ATENEU 1882 4 3 TITUS BADALONA
ABC聽C.T.T. ATENEU 1882 XYZ聽TITUS BADALONA J1 J2 J3 J4 J5
A ADRIAN ARAQUE Y JORDI MIRANDA 14-16 11-6 3-11 4-11 1聽–聽3 0 – 1
B JUAN DIAZ X PAU LLORET 11-9 11-5 8-11 2-11 7-11 2聽–聽3 0 – 2
C MARCOS ALMAGRO Z ALEXANDER BOCANEGRA 6-11 4-11 11-7 11-6 11-6 3聽–聽2 1 – 2
A ADRIAN ARAQUE X PAU LLORET 12-10 11-6 11-8 3聽–聽0 2 – 2
C MARCOS ALMAGRO Y JORDI MIRANDA 8-11 5-11 11-6 11-7 11-9 3聽–聽2 3 – 2
B JUAN DIAZ Z ALEXANDER BOCANEGRA 11-9 8-11 7-11 6-11 1聽–聽3 3 – 3
D MARCOS ALMAGRO
ADRIAN ARAQUE
D PAU LLORET
ALEXANDER BOCANEGRA
11-9 18-20 6-11 11-9 11-6 3聽–聽2 4 – 3

3a Divisi贸 Estatal Masculina
聽6聽聽Charlotte’s Grill Badalona
聽0聽聽ATT Sant Quirze de Besora

Marc Serra (2), 脌ngel Carri贸n (2), Toni Mart铆nez (2),聽Sergi Bocanegra

D'esquerra a dreta: Carri贸n, Mart铆nez, Serra, Bocanegra, Perona (脿rb.), Salvador, De Miguel, Casades煤s, Colomer.

Preferent ‘A’
聽1聽聽CETT Esparreguera
聽5聽聽Decathlon Badalona

Pau Menino (2), Ferran Novell (1), Xavier Mont脿帽ez (2)


Preferent ‘B’
聽3聽 CTT Cardedeu
聽4聽聽Forn Bertran Badalona

Jordi Garcia (1,5), Adri脿 Marc P茅rez (1,5), David Ruescas (1)


1a Territorial
聽2聽聽CETT Esparreguera
聽4聽聽Badalona Idiomes

N猫stor Gim茅nez (2), Gabriel Ruiz (1), Xavier Marimon (1)



2a A Territorial
聽2聽聽Badagres Badalona
聽4聽聽CTT L’Hospitalet

Joan Maqueda (0), Ivan Rojo (0), Marina Bueno (2)


2a B Territorial ‘A’
聽5聽聽Turris Badalona
聽1聽聽CTT Sallent

Sergi Cerd脿 (2), 脕lvaro T脿rraga (2), Edson Solarte (1)


2a B Territorial ‘B’
聽1聽聽ATT Castellar
聽5聽聽Protec Badalona

David Pujol (2), Sergi Mesa (1), Jan Millan (2)


3a Territorial ‘A’
聽6聽聽BDabogados Badalona
聽0聽聽CTT Barcelona ‘D’

Enric Ruiz M. (1), Dom猫nec Ratera (2), Jordi Codina (2), Sergi Garriga (1)


3a Territorial ‘B’
聽6聽聽CTT Ateneu 1882
聽0聽聽Euroclima Badalona

Mariona Bachs (0), Jofre Gil (0), Carlos Mart铆nez (0)


3a Territorial ‘C’
聽0聽聽Euroclima Badalona
聽6聽聽Agrupaci贸 Congr茅s

Adri脿 Robles (0), Arnau Ravent贸s (0), Marcel Sanz (0)


Open Barcelona (1a Fase)
Reina Elisenda (Barcelona)

2a Categoria:聽David Ruescas (Campi贸),聽Jan Millan (Tercer), Ivan Rojo (1/4 Final), Joan Maqueda (3r Grup), Marina Bueno (3a Grup)

Deixa un comentari

L'adre莽a electr貌nica no es publicar脿. Els camps necessaris estan marcats amb *

Aquest lloc utilitza Akismet per reduir el correu brossa. Aprendre com la informaci贸 del vostre comentari 茅s processada